Promocja! AOU196 :: 24,60 zł ::.
UWAGA

ZMIANA WARUNKÓW DOSTAWY

CENY PROMOCYJNE DOTYCZĄ KLIENTÓW ZAREJESTROWANYCH, ZWERYFIKOWANYCH I AKTYWNYCH W CHWILI ZAKUPU.

Darmowa wysyłka kurierem przy zakupie powyżej 1 000 PLN - nie dotyczy realizacji "na zamówienie" oraz towarów promocyjnych

Strona internetowa służy głównie jako katalog. Proszę nie sugerować się podanymi cenami, ponieważ zmieniają się one zależnie od kursu walut euro i dolara amerykańskiego. Przed zakupem proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia aktualnej ceny produktu.
Wyszukiwarka
Tłumaczenie strony

Ostatnio oglądane
Producent
Waluta
Regulamin sklepu

Wysyłka towaru

Towar wysyłamy na adres podany w formularzu, który otrzymaliśmy z naszego serwera. Jeżeli przesyłka ma być wysłana pod inny adres, prosimy o jego podanie w odpowiedniej rubryce, podczas składania zamówienia. Razem z informacją o sposobie finalizacji transakcji; pobranie czy przelew - wszystkie te dane należy wypełnić w formularzu przy składaniu zamówienia.

Koszty przesyłki stanowią odrębną pozycję na fakturze, czy paragonie.

Jesteśmy firmą, więc nie pracujemy w weekendy i święta. Na wszystkie otrzymane w tym czasie e-maile odpiszemy w możliwie szybkim czasie, natomiast telefon kontaktowy jest zawsze dostępny.

Zapraszamy do kontaktu - to nic nie kosztuje :)

Dokładamy wszelkich starań, aby transakcje były błyskawiczne, a nasi Klienci w 100% zadowoleni. Opisy przedmiotów robimy możliwie najdokładniej, a zdjęcia przedstawiają zawsze oferowany towar. Przesyłki pakujemy w sposób zapewniający bezpieczeństwo podczas transportu. W przypadku gdy przesyłka nie dotarła lub dotarła uszkodzona, proszę nas natychmiast powiadomić.

Jeżeli chodzi o wysyłkę - ceny i warunki wysyłki są określone na poszczególnych stronach w e-sklepie.


Opcjonalnie dostępna jest też wysyłka za pobraniem. Pamiętaj jednak, że przy wpłacie na konto jest ona zazwyczaj tańsza (aczkolwiek nie zawsze), a my mamy mniej papierów do wypełniania.

Oczywiście możliwy jest również odbiór osobisty. Jest to przewaga w stosunku do wielu firm, które sprzedają swoje produkty wyłącznie za pośrednictwem internetu.

Zanim zdecydujesz się na zakup, zapoznaj się dokładnie z warunkami kupna. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - pytaj, a my na pewno odpowiemy.

 

 

Kupując kilka przedmiotów, za wysyłkę płacisz tylko raz!

 

Jeżeli zdecydujesz się na wpłatę na konto; towar wysyłamy po wpłynięciu pieniędzy na nasz rachunek. Pamiętaj aby na przelewie umieścić numer zamówienia - ułatwi nam to szybką wysyłkę (do wartości zakupionego towaru dodaj również koszt wysyłki; jeżeli jest podany w formularzu). W przeciwnym wypadku możemy nie wiedzieć od kogo pochodzi wpłata.

A oto dane do wpłaty:

cardo Ryszard Kropiewnicki, Alicja Kropiewnicka Sp. J.

ul. Bitwy Białostockiej 9 lok. 302

15-102 Białystok

Bank PeKaO S.A I Oddział / w Białymstoku: 54 1240 1154 1111 0000 2149 1731

 

 

REKLAMACJE

PRZECZYTAJ UWAŻNIE

ZAWSZE SPRAWDZAJ TOWAR W OBECNOŚCI KURIERA DORĘCZAJĄCEGO PRZESYŁKĘ

REKLAMACJE Z POWODU USZKODZEŃ MECHANICZNYCH BĘDĄ ROZPATRYWANE TYLKO I WYŁĄCZNIE Z PROTOKOŁEM OD KURIERA DORĘCZAJĄCEGO PRZESYŁKĘ.

Jeśli otrzymałeś towar uszkodzony (np. podczas transportu) lub wadliwy, koniecznie skontaktuj się z nami. Reklamacje uwzględniamy na podstawie przesłania towaru w oryginalnym opakowaniu wraz z dokumentem gwarancyjnym i zakupu (jeżeli zakupiłeś towar jako zestaw - w takiej samej postaci i ilości części składowych musi zostać on reklamowany). Wszystkie nasze towary objęte są gwarancją. Zwrot pieniędzy możliwy tylko po uprzednim ustaleniu. Reklamacja nie jest uwzględniana, jeżeli towar posiada uszkodzenie mechaniczne, bądź jest użytkowany niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Zwrot towaru

Klientowi przysługuje zwrot nieużywanego towaru, czyli w nienaruszonym opakowaniu (dotyczy sprzedaży wysyłkowej) w ciągu 10 dni kalendarzowych, na podstawie dołączonego dokumentu zakupu i gwarancyjnego (karta gwarancyjna). Koszt przesyłki za reklamację jak i zwrot towaru ponosi kupujący. Przedmioty zamawiane i wystawiane pod indywidualne zamówienie; zgodnie z KC, nie podlegają zwrotowi, zarówno jak części posiadające podzespoły elektroniczne, tj.

- cewki zapłonowe zespolone z modułem,

- moduły zapłonowe,

- pompy kompletne z czujnikami,

- przepływomierze,

- przepustnice powietrza,

- zawory recyrkulacji spalin.

 

Aktualna Data: 2023-03-31 13:50
Data Ostatniej Aktualizacji: 2020-07-03
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store