Promocja! TTP297 :: 61,50 zł ::.
UWAGA

ZMIANA WARUNKÓW DOSTAWY

CENY PROMOCYJNE DOTYCZĄ KLIENTÓW ZAREJESTROWANYCH, ZWERYFIKOWANYCH I AKTYWNYCH W CHWILI ZAKUPU.

Darmowa wysyłka kurierem przy zakupie powyżej 1 000 PLN - nie dotyczy realizacji "na zamówienie" oraz towarów promocyjnych

Strona internetowa służy głównie jako katalog. Proszę nie sugerować się podanymi cenami, ponieważ zmieniają się one zależnie od kursu walut euro i dolara amerykańskiego. Przed zakupem proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu ustalenia aktualnej ceny produktu.
Wyszukiwarka
Tłumaczenie strony

Ostatnio oglądane
Producent
Waluta
O Sklepie
Witamy w e-sklepie firmy " cardo "


      Firma " cardo " istnieje na rynku od roku 1998. Na początku swej działalności mieściła się na około 30 metrach kwadratowych, zaś już od roku 2006 powierzchnia ta zwiększyła się do ponad 300 metrów kwadratowych po sufit wypchanych częściami; do aut osobowych i dostawczych.

      Naszą specjalizacją są elektryczne pompy paliwa, których to w większości jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem. Mało tego, na takich producentów jak VDO, czy TI Automotive mamy wyłączność na rynki wschodniej europy.
Nasza oferta jest bogata w różnego rodzaju osprzęt elektryczny i elektroniczny stosowany w samochodach, tj. cewki i moduły zapłonowe, czujniki prędkości, stukowe, uderzenia, położenia, filtry paliwa, filtry oleju, przepływomierze powietrza, regulatory ciśnienia, regulatory podciśnienia, przepustnice, silniki krokowe, sondy lambda, wtryskiwacze paliwa, zawory zwrotne recyrkulacji spalin EGR.


   Zapraszamy do kontaktu i Życzymy Miłych, tanich i szybkich zakupów
Aktualna Data: 2023-03-31 15:45
Data Ostatniej Aktualizacji: 2020-07-03
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store